Jan Keller: Arogance financí (16.3. 2010) – část 8/9

Pin It

10 Comments For This Post

 1. eStoky23 Says:

  @rzymac Jak muze nejlepsi soucasny sociolog hodnotit spolecnost pouze z pohledu financi? Nekdo prachy nechce, tak je proste nema. Me to prijde jako totalni levicova agitace, coz je system ktery proste podle me nemuze fungovat. Stat se nemuze postarat o lidi dokud budou takovy svine jako jsou…alespon cesi takovy jsou.

 2. djrhedy Says:

  abe01234: Hele odborníku, můžeš tady vystavit svoje video, kde budeš rozporovat výše vyřčené. Jinak jsi jenom trapný tlachal, který nedohlídne dál, než na okraj svýho dvorečku a tak ti zjevně uniká realita.

 3. Sandy2121100 Says:

  Střední vrstva v ČR již neexistuje.Jsou tu jenom dvě skupiny 10% bohatých,kteří ještě více bohatnou a ten zbytek lidí přežívá ze dne na den.Buď si musí brát půjčky a nadále se nehorázně zadlužovat a nebo žebrat na sociálních úřadech o doplatek jejich mzdy.O těch bezdomovcích již nelze ani mluvit,že se někdy integrují do společnosti.Ti už jsou navždy v háji.

 4. rzymac Says:

  @abe01234 ty kaspare, pust si to cele.. jaky domnenky, nekolikrat se tam opira primo o statistiku.. urcite je nas asi nejlepsi soucasny sociolog uplny trouba a vubec tomu nerozumi a nevi o cem mluvi.. znam nekolik lidi na FSV a vsichni se na adresu kellera vyjadruji pozitivne.. ty jeden psychologicky ekonome.. chtel bych videt ty tvoje podstatny fakta..

 5. abe01234 Says:

  morfine, člověk s ek. vzděláním nad tím jen kroutí hlavou, on říká pouze domněnky a jak by to mohlo být, ale žádný podstatný fakta. Normální člověk tomu snadno rozumí, protože už se nad tím víc nezapřemýšlí a spapá to, co mu naservíruje. Člověk, který se trochu vyzná v ekonomii, sociologii a psychologii to nevezme a musí jen kroutit hlavou.

 6. morfin83 Says:

  @abe01234 : Mně spíš přijde, že to nevíš ty :o)

 7. morfin83 Says:

  to abe01234: Mně spíš přijde, že to nevíš ty :o)

 8. morfin83 Says:

  to abe01234: Mně spíš přijde, že to nevíš ty :o)

 9. morfin83 Says:

  to abe01234: Mně spíš přijde, že to nevíš ty :o)

 10. abe01234 Says:

  ježiš dyť to tam plandá jak nevím co, vůbec neví o čem mluví 😀

Leave a Reply

*